Україна і світ

У партії “Голос” розповіли, які стосунки з партією влади “Слуга народу”

Партія Вакарчука буде критикувати владу, коли буде за що, і буде підтримувати те, що відповідає її програмою та ідеології

Джерело: 112.ua

У партії "Голос" розповіли, які стосунки з партією влади "Слуга народу"

У партії “Голос” розповіли, яку планують займати позицію стосовно партії влади “Слуга народу”, яка здобула абсолютну більшість місць у Верховній Раді. Позиції політсили виклало видання “Українська правда”.

Новини за темою: “Голос” готовий запропонувати Вакарчука на посаду прем’єр-міністра України, – голова штабу політсили Клименко

“У нас вперше склалася ситуація в країні, коли існує монобільшість. Ми зараз не бачимо коаліційної угоди або плану дій уряду, тому нам складно сказати, що вони пропонуватимуть. Те, що відповідає нашій програмі та ідеологічним принципам – ми будемо підтримувати”, – зазначив член фракції “Голос” Ярослав Железняк.

Щоб уникнути розгубленості, наприкінці серпня партія Святослава Вакарчука планує провести стратегічну сесію, щоб розпланувати свої дії, і визначити, як працювати поза коаліцією.

Новини за темою: Лідер “ЄС” Порошенко назвав найбільш ідейно близькою партію Вакарчука “Голос”

За словами джерела у “Голосі”, політсила планує випробувати парламентська більшість своїми пропозиціями щодо вирішення різних проблем, таких як оподаткування, НАПК.

“Що стосується влади ми у вигідній позиції: критикуємо, коли є за що критикувати, і підтримуємо позитивні речі”, – додає те саме джерело.

Раніше глава виборчого штабу партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко повідомив, що партія “Слуга народу” не веде переговорів з партією “Голос” про коаліцію.

Джерело: www.112.ua