Україна і світ

У парламенті Франції порушать питання скасування санкцій проти РФ

Джерело : www.112.ua

Фото з відкритих джерел

Після виборів до Європарламенту у парламенті Франції винесуть на обговорення зняття санкцій з Росії на загальноєвропейському рівні. Про це заявив співголова асоціації “Франко-російський діалог”, кандидат в ЕП від “Національного об’єднання” Тьєррі Маріані в інтерв’ю виданню “Известия”.

“Якщо Росія і Україна зможуть домовитися по всіх спірних питаннях, включаючи Донбас, санкції будуть скасовані”, – зазначив Маріані.

Він зазначив, що Мінські угоди, одним із підписантів яких був екс-президент Франції Франсуа Олланд, дійсно хороші, оскільки вони охоплюють питання місцевого самоврядування, статус в’язнів і обмін військовополонених.

За його словами, якщо б адміністрація президента України Петра Порошенка дотримувалася б цих угод, ситуація б не зайшла так далеко.

Він згадав про те, як чотири місяці тому побував у Донецьку і бачив становище людей, які постраждали від бойових дій.

Важко уявити, що подібне відбувається в центрі Європи, зазначив Маріані.

Він висловив надію на те, що новий президент Володимир Зеленський вестиме іншу політику.

Нагадаємо, в квітні президент України Петро Порошенко закликав ЄС посилити санкції проти Росії під час наступного перегляду відповідного режиму у червні.

У березні повідомлялось, що набрали чинності нові санкції проти осіб, причетних до російської агресії.

Зазначимо, що ЄС продовжує санкції відносно Росії з березня 2014 року у відповідь на незаконну анексію Криму і навмисну дестабілізацію України. Крім персональних санкцій діють ще економічні санкції, націлені на певні сектори економіки РФ – в даний час продовжені до 31 липня 2019 року. Також діють запроваджені ЄС обмеження на економічні відносини з анексованим РФ Кримом і Севастополем – на даний час продовжені до 23 червня 2019 року.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело : www.112.ua
2019-04-29 05:00:00

Close