Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Україна і світ

У пари з Мічигану з 14 синами народилася донька

Майже через три десятиліття після народження першого сина Катері та Джей Швандт вітають Меггі Джейн.

Катері Швандт народила 5 листопада Меггі Джейн. Новонароджена важить 3,5 кг і абсолютно здорова. Батько дівчинки сказав, що вони з дружиною дуже раді народженню донечки.

— Цей рік запам’ятався з багатьох причин, але Меггі — найбільший подарунок, який ми не могли собі уявити, — сказав він після народження його дочки в лікарні в Гранд-Рапідс.

Швандти вже багато років висвітлюються в місцевих і національних новинах. У пари є програма прямих трансляцій під назвою 14 Outdoorsmen (у перекладі outdoorsmen – туристи), назву якої, можливо, тепер потрібно буде змінити.

Старший син пари 28-річний Тайлер Швандт сказав, що його батьки думали, що у них ніколи не буде дочки.

– Я навіть не знаю, чи є у моєї мами якийсь рожевий одяг, — сказав він.

У пари з Мічигану з 14 синами народилася донька

Сім’я Швандт на своїй фермі в Лейквью, штат Мічиган, в 2018 році. Зліва стоять Томмі, Келвін, Дрю, Тайлер, Зак, Брендон, Гейб, Вінні і Уеслі. Вгорі зліва сидять Чарлі, Люк, мати Катері з Фінлі на руках, батько Джей з Такером і Франциско на передньому плані. Фото: Майк Хаусхолдер

Швандти почали зустрічатися ще бувши першокурсниками середньої школи. Вони одружилися в 1993 році до того, як вступили до Державного університету Ферріса. До закінчення навчання у пари було троє синів.

новорожденный

Меггі Швандт народилася в четвер. Фотографія: Джей Швандт

Обидва отримали наукові ступені, хоча їхня сім’я ставала більше. Катері має ступінь магістра соціальної роботи в Державному університеті Гранд-Веллі. Джей — юрист і власник геодезичної компанії, має юридичний ступінь в школі Томаса М. Кулі Університету Західного Мічигану.

Друга дитина у сім’ї Тарабарової

23 вересня Світлана Тарабарова вдруге стала матір’ю – у співачки народилася донька.

Також вона повідомила, що останній її трек під назвою Сонечко стане оберегом для дитини. Зірка готувала кліп до пісні усі дев’ять місяців вагітності.

Джерело: The Guardian

Джерело ФАКТИ. ICTV
2020-11-07 13:45:19