Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії. ФОТО

У Парафіївці і Тростянці відкрили новозбудовані амбулаторії. ФОТО

Мережа закладів охорони здоров’я Чернігівщини поповнилася двома об’єктами: у Прилуцькому районі відкрили амбулаторії загальної практики сімейної медицини.

Сьогодні, 16 червня, голова Чернігівської ОДА Анна Коваленко передала очільниці Парафіївської громади Галині Петруші всі необхідні документи та ключі від обох закладів.

Спершу урочистості відбулися у Парафіївці. Ця амбулаторія розрахована для роботи чотирьох лікарів, які обслуговуватимуть близько 4 тисяч мешканців семи сіл. Вона оснащена сучасним діагностичним обладнанням, також лікарі в своє розпорядження отримають новий автомобіль.

Вартість всього проєкту — вісім мільйонів гривень, з яких 800 тисяч — кошти місцевого бюджету. 

Амбулаторія в Тростянці отримала абсолютно ідентичний набір оснащення та транспорт. Втім вона трохи менша, адже розрахована для роботи лише двох лікарів.

Вони обслуговуватимуть півтори тисячі людей з Тростянця та сусідніх сіл: Бережівки та Верескунів. Вартість цього проєкту — 5,2 мільйона гривень.

Під час прес-брифінгу Анна Коваленко зазначила, що на Чернігівщині за програмою «Велике будівництво» заплановано відкрити 19 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, побудованих «з нуля».

«Щодо 12 з них — роботи завершені стовідсотково. А п’ять, не враховуючи сьогоднішні, вже навіть передані на баланс громадам (Бахмацька, Тур’янська, Плисківська, Чорнотицька та в селі Салтикова Дівиця). Ще п’ять — у селах Кобижча, Нехаївка, Журавка, Вертіївка та селищі Холми — будуть передані найближчим часом. Відповідне розпорядження підписане на виїзному засіданні Кабміну 12 травня», — сказала  голова ОДА.

Джерело пресслужба Чернігівської ОДА.

Фото — пресслужба Чернігівської ОДА.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
17.06.2021