Новини Чернігова

У Новому Бикові на Бобровиччині дочекалися чистої питної води

У Новому Бикові на Бобровиччині дочекалися чистої питної води

«М’яка, чиста і приємна на смак», – хвалять люди в Новому Бикові питну воду, яка нині тече в кранах житлових будинків. Для жителів тутешнього «заводського» поселення, а тут їх 250 осіб, це велика радість, адже через зношеність старої свердловини понад 14 років вони пили іржаву брудну воду. Від цього – хвороби і погане самопочуття.

Допоміг із реконструкцією водонапірної вежі та свердловини народний депутат України Борис Приходько. «Ми зверталися до Бориса Вікторовича ще перед виборами, коли він до нас приїжджав, і просили допомогти, хоча розуміли, що це дорого. Але наш депутат нам пообіцяв і, як бачите, зробив. Ми дуже дякуємо йому і бажаємо здоров’я», – каже місцева жителька Антоніна Сойко.

Щоб уже напевне пересвідчитися в тому, що питна вода в Новому Бикові чиста та якісна, селяни додатково замовлять аналіз. Також продезінфікують свердловину та труби. До речі, роботи з реконструкції водонапірної вежі та свердловини вартували 300 тисяч гривень – сума дуже значна, але ж зроблено все задля здоров’я людей, яке насправді безцінне.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

01.06.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Close