Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У новій військовій установі Чернігівщини призначено першого керівника

У новій військовій установі Чернігівщини призначено першого керівника

У нашому регіоні, відповідно до нового адміністративного поділу Чернігівської області та переформатування військових комісаріатів України в територіальні центри комплектування та соціальної підтримки, нещодавно був створений Чернігівський районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки. До зони відповідальності нової військової структури ввійшли колишні Козелецький, Ріпкинський, Городнянський, Куликівський і Чернігівський райони.

Сьогодні, 28 вересня, військовий комісар Чернігівського обласного ТЦК та СП полковник Олег Гончарук представив особовому складу обласної установи і Чернігівського районного ТЦК та СП нещодавно призначеного начальника – підполковника Олександра Сапона.

Підполковник Сапон народився в місті Чернігові, закінчив Чернігівський військовий ліцей з посиленою фізичною підготовкою, Полтавський військовий інститут зв’язку та Національний університет оборони України. Учасник бойових дій на сході України. До цього часу очолював одну із військових частин Чернігівського гарнізону.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

28.09.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова

Магазин Автозапчастин м.Ніжин