Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Новгороді-Сіверському мають призначити повторні вибори через смерть мера

У Новгороді-Сіверському мають призначити повторні вибори через смерть мера

Територіальна виборча комісія має ухвалити рішення щодо призначення повторних виборів у Новгороді-Сіверському у зв’язку зі смертю чинного мера Олега Бондаренка, який попередньо отримав найбільшу кількість голосів виборців на виборах 25 жовтня.

Як зазначала координаторка ОПОРИ Ольга Айвазовська, в аналогічній ситуації, після смерті мера Борисполя і кандидата, який набрав за результатами голосування 25 жовтня, найбільшу кількість голосів, то відповідно до пункту 7, частини 1 статті 280 Виборчого кодексу: ТВК приймає рішення про визнання виборів міського голови такими, що не відбулися, та про призначення повторних виборів, якщо особа після її обрання не набула мандат міського голови у порядку, встановленому Кодексом, з підстав, зазначених у пункті 4 частини першої та частині четвертій статті 231 (у разі смерті).

Нагадаємо, що 29 жовтня міський голова Новгорода-Сіверського Олег Бондаренко помер в обласній лікарні від коронавірусу. У чоловіка була двобічна пневмонія і діагностований коронавірус.

Олег Бондаренко очолював Новгород-Сіверський з 2015 року. На місцевих виборах 25 жовтня його переобрали на другий термін. Йшов на посаду від партії «Рідний дім».

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
30.10.2020