Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Новгород-Сіверському АГЗС працювала з порушеннями

  • У Новгород-Сіверському АГЗС працювала з порушеннями
  • У Новгород-Сіверському АГЗС працювала з порушеннями
  • У Новгород-Сіверському АГЗС працювала з порушеннями

До складу рейдової групи входять дільничні офіцері поліції та група реагування патрульної поліції Новгород-Сіверського районного відділу поліції, а також представники Управління стратегічних розслідувань в Чернігівській області.

«Поліцейські виявили автозаправну станцію, що працювала з порушенням вимог законодавства. На власника АГЗС складено протокол за частиною 1 статті 164 Кодексу України про адміністративні правопорушення, – розповів начальник Новгород-Сіверського районного відділу поліції Андрій Водолазкін. — За порушення порядку провадження господарської діяльності передбачена відповідальність у виглядів штрафів із можливою конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини та грошей, одержаних унаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення. Майно цієї АГЗС вилучено до прийняття рішення судом».

Нагадаємо, що на Чернігівщині для виявлення нелегальних автозаправних станцій на Чернігівщині створено п’ять мобільних груп із представників територіальних підрозділів ГУНП у Чернігівській області, Управління стратегічних розслідувань та різних структурних підрозділів облдержадміністрації.

До складу рейдової групи входять дільничні офіцері поліції та група реагування патрульної поліції Новгород-Сіверського районного відділу поліції, а також представники Управління стратегічних розслідувань у Чернігівській області.

Від початку березня рейдові групи Чернігівської області перевірили близько п’яти десятків автозаправних станцій в області. У результаті поліція склала два протоколи за частиною 1 статті 164 КУпАП (порушення порядку провадження господарської діяльності) та відкрила три провадження за частиною 1 статті 272 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою).

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

22.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова