Новини Чернігова

У Новгород-Сіверській в’язниці повісився на саморобній мотузці довічно ув’язнений

У Новгород-Сіверській в'язниці повісився на саморобній мотузці довічно ув'язнений

В Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31» допущено факт передчасної смерті засудженого до довічного позбавлення волі.

Про це повідомляє Прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Попередньо з’ясовано, що близько 15:00 в одній із камер установи виявлено засудженого повішеним на саморобній мотузці. Персоналом медичної частини та медичними працівниками комунального закладу «Новгород-Сіверська центральна районна лікарня ім. І.В. Буяльського», викликаними для надання допомоги, констатовано смерть в’язня.

За вказаним фактом до Єдиного реєстру досудових розслідувань внесені відомості за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 115 КК України з відміткою самогубство (попередня кваліфікація).

Крім того, регіональною прокуратурою начальнику Центрального міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Міністерства юстиції внесено документ реагування про усунення порушень кримінально-виконавчого законодавства щодо дотримання режимних вимог, забезпечення нагляду за засудженими та неналежної соціально-виховної роботи в Державній установі «Новгород-Сіверська установа виконання покарань № 31». 

Остаточне вирішення надзвичайної події, розгляд документа реагування  та результати слідства контролюються керівництвом регіональної прокуратури.

Довідково: 35-річний чоловік тримався у виправній установі на підставі вироку Апеляційного суду Закарпатської області від 27.09.2002, яким був засуджений до покарання у виді довічного позбавлення волі за умисні вбивства кількох осіб та розбійний напад.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
26.04.2019