Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Носівці вже готуються до місцевих виборів

У Носівці вже готуються до місцевих виборів

Носівська районна партійна організація політичної партії «Наш край» готується до місцевих виборів, що призначені на 25 жовтня цього року. Про це повідомив під час партійного форуму в Батурині депутат Чернігівської обласної ради від партії «Наш край» Сергій Баришовець, який також очолює районну партійну організацію.

«Місцеві вибори стануть для нашої команди черговим випробуванням на міцність, згуртованість, уміння колективно досягати поставлених цілей. Робота у цьому напрямі вже розпочалася», – сказав він.

За словами Сергія Баришовця, найпотужніше представництво «Нашого краю» маємо саме в Носівській ОТГ, де голова міської ради, секретар і більшість депутатського корпусу представляють нашу політичну силу. Результати їхньої роботи більш ніж помітні – ремонтують дороги, відновлюють вуличне освітлення. Цього року нарешті запрацює школа №5 у Носівці, яку будують з 1989 року, там мають навчатися близько 600 школярів. Ініціативи «Нашого краю» у Носівській ОТГ мають підтримку, як і власне політична сила, якій довіряють місцеві жителі.

«Наш край» – партія мерів, господарників і професіоналів. Саме такі люди зараз потрібні на місцях, вони займаються не популізмом, а реальними справами, вони йдуть у політику не заради власних інтересів, а для того, щоб зробити добрі справи для людей. Команда «Нашого краю» з Носівщини є вагомою і важливою складовою команди «нашокраївців» Чернігівської області, і ми готові працювати й надалі, аби ця ситуація була стабільною», – наголосив депутат облради.

Під час форуму Сергія Баришовця відзначили подякою Центрального виконавчого комітету політичної партії «Наш край» за вагомий особистий внесок у вирішення питань соціально-економічного розвитку громад Чернігівської області, за активну участь у розбудові політичної партії «Наш край», за сприяння підвищенню її впливу та авторитету.

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

08.07.2020
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова