Місто і регіон

У Носівці побільшало освітлених вулиць

У Носівці побільшало освітлених вулицьСправжній довгоочікуваний подарунок до Новорічних та Різдвяних свят отримали носівчани. На вулицях Зарічна, Ковпака, Шевченка, Яворницького, за сприяння народного депутата Олександра Кодоли, з’явилося зовнішнє освітлення.

Реалізація цього інфраструктурного проекту, про який місцеві мешканці неодноразово розповідали нардепу, стала можливою завдяки залученим Олександром Кодолою коштам з держбюджету у розмірі 300 тисяч гривень. Співфінансування у сумі 34 тисячі гривень виділила міська рада. Раніше на цих вулицях освітлення взагалі не було.

У Носівці побільшало освітлених вулиць – На жаль, в 2018 році ще дуже багато вулиць наших населених пунктів залишаються темними, тому за можливості допомагатимемо громадам і у вирішенні цієї проблеми. Це просто неприпустимо, щоб у 21 століті вулиці хоч і невеликого, але міста були без освітлення, – зазначив народний обранець під час зустрічі із жителями вище вказаних вулиць під час робочої поїздки до Носівки 5 січня.

До речі, за ініціативи Олександра Кодоли найближчим  в Носівці стартує експериментальний інфраструктурний проект, також пов’язаний із освітленням. Вже виділено кошти на встановлення в місті автономних ліхтарів на сонячних батареях.

У Носівці побільшало освітлених вулицьПідтримка молодих об’єднаних територіальних громад, серед яких і Носівська – один із пріоритетів діяльності Олександра Кодоли у виборчому окрузі. Цьогоріч на розвиток Носівщини нардепу вдалося залучити 6,3 мільйонів гривень (а для власне для Носівської ОТГ – 1 мільйон 353 тисячі гривень). Кошти зокрема спрямовані на ремонт дитячого відділення Носівської районної лікарні, осучаснення шкіл, закупівлю обладнання та меблів для навчальних закладів та будинків культури, встановлення спортивних та дитячих майданчиків тощо.

У Носівці побільшало освітлених вулицьА гарним завершенням робочої поїздки до Носівки став чудовий концерт талановитих вихованців місцевого будинку дитячої та юначої творчості. На цю зустріч напередодні Різдва депутат також завітав не з порожніми руками. Святковим подарунком від Олександра Кодоли юним співакам і танцюристам стали новенькі сценічні костюми. За його ініціативи з «депутатського» фонду соціально економічного розвитку на їх пошиття виділено 45 тисяч гривень.

У Носівці побільшало освітлених вулиць

У Носівці побільшало освітлених вулиць

У Носівці побільшало освітлених вулиць

У Носівці побільшало освітлених вулиць

Джерело: Уездные новости
09.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close