Україна і світ

У нього є хвороба складніша за рак: Зеленський про чутки щодо хвороби Путіна

Будівельні матеріали м.Ніжин

Президент України Володимир Зеленський прокоментував чутки про те, що глава Кремля Володимир Путін нібито серйозно хворий – деякі ЗМІ з посиланням на свої джерела писали про те, що російський лідер має рак.

Президент Зеленський сказав в інтерв’ю американському NBC, що у Путіна, на його думку, справді є велика хвороба, яка полягає у неповазі до українського народу та тортурах наших людей.

– Чесно кажучи, я не знаю, що відбувається з Путіним, я вважаю, що є справді велика хвороба. Загалом, але вона складніша, ніж та хвороба, про яку кажете ви (рак, – Ред.). Це хвороба щодо поваги до нашого народу, хвороба захоплення, тортур, які вони проводять на нашій землі, – наголосив Зеленський.

Він уточнив, що це стосується не лише Путіна – багато людей в його оточенні саме “хворі на зайві амбіції, неповагу до міжнародного права і життя людей”.

– Ця хвороба небезпечна для нашої держави, а все інше – це балаканина і не дуже цікаво, – наголосив український президент.

До цього колишній керівник відділу РФ у секретній розвідувальній службі MI6 Крістофер Стіл говорив, що Путін серйозно хворий, проте невідомо точно, на що саме.

А російський Проект опублікував розслідування, в якому з’ясував, що Путін регулярно консультується з лікарями – отоларингологами та хірургами, які спеціалізуються на онкології та проблемах щитовидної залози.

Тим часом українська розвідка заявляє, що не варто чекати на смерть Путіна від хвороби найближчими роками.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-29 13:51:56

Магазин Автозапчастин м.Ніжин