Місто і регіон

У Ніжинському міськрайонному центрі зайнятості надавали безоплатну правову допомогу

Будівельні матеріали м.Ніжин

З метою підвищення рівня правової обізнаності населення про зміни у законодавстві на період дії воєнного стану, а також надання консультаційної підтримки, працівники Ніжиського МЦ з надання БВПД, Олександр Старчак та Ольга Пабат, спільно із представником від громадської організації «МАРТ» Дмитром Мохиром провели інформаційно-роз”яснювальну роботу та надали консультаційну підтримку особам, що перебувають на обліку у Ніжинському міськрайонному центрі зайнятості.

Під час проведення семінару присутні дізналися про діяльність системи БПД, детально зупинилися на порядку реалізації права на безоплатну правову допомогу, видах правових послуг та суб’єктах права на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.

Окрім того, обговорили актуальні питання сьогодення: пільги та гарантії внутрішньо переміщених осіб, правила перетину кордону дітям до 18 років, відшкодування матеріальної шкоди та збитків, завданих Україні внаслідок збройної агресії РФ, а також дії родичів військовослужбовця, який зник безвісти чи потрапив у полон.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Після завершення інформаційної частини бажаючі отримали консультації та роз’яснення щодо вирішення життєвих питань у правовий спосіб . За правовою допомогою звернулося 16 осіб, яких цікавили питання: соціальна допомога ВПО, злісне ухилення від сплати аліментів на утримання неповнолітньої дитини, визнання особи також, що втратила право на користування житловим приміщенням, оскарження відмови у видачі закордонного паспорта, видача свідоцтва про право на спадщину, порядок оформлення дублікату посвідчення учасника бойових дій, порядок виконання рішення суду про стягнення аліментів за кордоном, перерахунок плати за житлово-комунальні послуги тощо.

В умовах воєнного стану найзручніший спосіб отримати консультацію – це зателефонувати за єдиним номером 0 800 213 103 (дзвінки безкоштовні у межах України) або звернутися онлайн.

Дізнайтеся більше про надання безоплатної правової допомоги: https://linktr.ee/legalaid.gov.ua

Ніжинський місцевий центр з надання БВПД

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-03 17:00:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин