Місто і регіон

У Ніжинському ЦНАПі можна записатися до Гвардії Наступу

Україна готується остаточно вигнати окупантів зі своєї території. Тож сьогодні стартувала національна кампанія рекрутингу «Гвардія Наступу».

Вона передбачає формування восьми додаткових бригад, які мають посилити українські сили під час майбутнього наступу. Про це повідомили спікери на брифінгу, що відбувся сьогодні у чернігівському ЦНАПі.

«Кампанія реалізується через мережу центрів надання адміністративних послуг. Якщо казати про Чернігівщину, то це п’ять ЦНАПів», — розповів начальник ОВА В’ячеслав Чаус.

«Мета ініціативи — залучення високомотивованих патріотичних людей до бригад наступу, щоб якомога швидше вигнати ворога з нашої землі. А ми розуміємо, що це — активні наступальні дії. Чим ця кампанія відрізняється від мобілізації? Основна відмінність полягає в тому, що добровольці, які виявляють бажання вступити в Гвардію Наступу, самі можуть обирати підрозділ, в якому служитимуть. Відповідно потім ці люди пройдуть кількамісячне спеціальне навчання».

Формування бригад вже почалося. Їхній кістяк — офіцери та солдати, які мають величезний бойовий досвід.

Шість бригад («Червона калина», «Рубіж», «Спартан», «Кара-Даг», «Буревій» та «Азов») формуються в Національній гвардії, яка бере активну участь в обороні нашої держави з 2014 року. Про них розповів командир військової частини 3028 з Північного ОТО НГУ Ігор Оринко.

Вступати до лав міжрегіонального територіального підрозділу Нацполіції «Лють» запросив усіх охочих начальник ГУ Національної поліції в області Володимир Нідзельський.

До бригади «Сталевий Кордон» — начальник відділу комплектування 105 прикордонного загону імені князя Володимира Великого Сергій Кудря.

Записатися до лав бригади, яка найбільше відповідає власній мотивації та поглядам, охочі можуть у п’яти ЦНАПах: у Чернігові, Ніжині, Новгороді-Сіверському, Корюківці та Прилуках

Опісля добровольці проходитимуть тривале навчання.

Чернігівська ОДА

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-02-03 18:40:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин