Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині захворюваність на COVID-19 зменшується, а на ГРВІ — зростає

Ніжинські медики констатують: захворюваність на COVID-19 поступово зменшується, а от на ГРВІ – зростає. Нинішні показники перевищують минулорічні за цей період у 3-4 рази. Про це йшлося сьогодні, 22 листопада, під час щотижневої оперативної наради при міському голові.

Зі слів гендиректора Ніжинської міської лікарні Олександра Костирка, за минулий тиждень захворіла 671 особа, з них – 221 дитина (на позаминулому тижні – 525 осіб).

Керівник Ніжинського міського центру первинної медико-санітарної допомоги Оксана Калініченко також відмітила зростання захворюваності на 27%.

«З чим пов’язане зростання захворюваності на гостро-респіраторні вірусні хвороби?» — поцікавився Ніжинський міський голова Олександр Кодола.

Як пояснили медпрацівники, на захворюваність впливають такі чинники, як сезонність, контактність (діти вийшли з дистанційного навчання і почали більше контактувати), накладання хвороб одна на іншу (COVID-19 накладається на ГРВІ).

«Потрібно організувати щеплення від грипу. Останні 5 років я вакцинуюся від грипу і не хворію. Це ще один приклад того, що вакцини працюють», — підкреслив міський голова і надав доручення лікарям продумати, як можна покращити ситуацію.

Автор:  журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет

Джерело: uezd.com.ua
2021-11-22 14:02:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин