Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині вже щедрують. Фото

Сьогодні в Ніжинській міській раді панує святкова атмосфера: на гостини до міського голови Олександра Кодоли завітали вихованці Ніжинського центру соціально-психологічної реабілітації дітей служби у справах дітей Чернігівської облдержадміністрації.

Щедрувальники підготували справжнє святкове дійство – розіграли традиційну виставу «Коза», співали щедрівки та танцювали, вітали зі святами, а також бажали благодаті, добробуту, здоров’я та миру.

Олександр Кодола подякував щедрувальникам за те, що вони зберігають і примножують народні традиції, а також за подарований гарний настрій всім присутнім: «У дитинстві я також, як і ви, любив колядувати та засівати. Ходили разом з друзями до сусідів, знайомих з побажаннями удачі, щастя, добробуту».

Міський голова Олександр Кодола разом із заступниками Іриною Грозенко і Федором Вовченком та секретарем міської ради Юрієм Хоменком подарували щедрувальникам солодощі та подарунки.

Святковий вертеп Талалаївської громади також завітав сьогодні до Ніжинської міської ради. Щедрували, колядували та водили «козу», бажали всім добра, мирного неба, міцного здоров’я.

За матеріалами Ніжинської міської ради

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-13 20:06:02

Магазин Автозапчастин м.Ніжин