Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині визначено переможців конкурсу від фабрики м’яких іграшок «Копиця»

10 січня у Ніжині  відбулося нагородження переможців та учасників Відкритого конкурсу на кращий малюнок символу 2022-го року від фабрики м`яких іграшок «Копиця».  Організатори заходу — Наталія Миколаївна та Анатолій Олександрович Копиці.

Конкурс вже став традиційним, проводиться третій рік поспіль за різними напрямками.  Наприклад, минулого року потрібно було створити новорічний рекламний ролик про фабрику. Цьогоріч діти малювали символ 2022 року – Тигра.

Ніжинська фабрика м`яких іграшок «Копиця» давно відома не тільки у Чернігівській області, а й поза її межами, має юних прихильників у багатьох куточках України. Тому в оголошених фабрикою конкурсах беруть участь всі охочі маленькі українці.

Цьогоріч участь у конкурсі взяли участь 48 українських дітлахів, 13 з них – юні ніжинці.

Наймолодшому учаснику – 7 років, найстаршому – 16.

Головних переможців – чотири: одного обирають самі організатори, другого – колектив фабрики, це так званий приз глядацьких симпатій, третій та четвертий – за більшістю отриманих голосів у Фейсбуці та Інстаграмі.

Організатори Наталія Миколаївна та Анатолій Олександрович Копиці визнали кращим малюнок учениці 3 класу Ніжинської школи №15, вихованки Ніжинського Будинку дітей та юнацтва Софії Дем’яненко.

На запитання журналіста «УН», чому вони вважають переможцем авторку саме цієї роботи, Наталя Миколаївна пояснила так: «Ми уважно розглядаємо кожну роботу, яка надходить до нас на конкурс, адже за кожною криється дитина, її вміння, старання, талант. Але у будь-якому конкурсі хтось завжди трішечки кращий від інших. Ми оцінюємо якість та складність робіт. Софія Дем’яненко представила на конкурс малюнок у стилі пуантилізм – він створюється точками. Це досить важкий стиль. Тому ми обрали дану роботу».

Приз глядацьких симпатій дістався ніжинці Вероніці Буднік. Найбільше голосів у Фейсбуці набрала також ніжинка Анастасія Кривоберець. А от четвертий приз відправиться до жительки міста Оріхів Запорізької області  Даріни Проскури. Дівчина стала переможницею за кількістю набраних голосів в Інстаграмі.

Кожен переможець отримає символ 2022 року – великого плюшевого тигра. 

Не залишаться поза увагою й інші учасники конкурсу. Зі слів організаторів, кожна дитина отримає м’яку іграшку – більше чотирьох десятків різнобарвних тваринок роз’їдуться по всій Україні.

Зокрема, чотири дитини з м. Конотоп Сумської області вже отримали свої подарунки.

«Дуже приємно бачити щасливі оченята дітлахів та чути слова вдячності від батьків. Кожна щира посмішка, добре слово надають нам наснаги. Дякуємо всім за участь у конкурсі», — підкреслює Наталя Миколаївна Копиця.

Слід зауважити, що це не єдиний конкурс, що проводить виробник м’якої іграшки ПП «Копиця». Кілька днів тому відбулося нагородження переможців та учасників щорічного конкурсу на кращу новорічну ялинку. Всі також залишилися дуже задоволеними.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото зі сторінки виробника м’якої іграшки ПП «Копиця».

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-12 11:02:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин