Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Ніжині відкрили другу чергу «зеленого» елеватора. ФОТО

У Ніжині відкрили другу чергу «зеленого» елеватора. ФОТО

2 листопада Баришівська зернова компанія Grain Alliance офіційно відкрила другу чергу Ніжинського елеватора.

За інформацією прес-служби облдержадміністрації, підприємство почали зводити у 2017 році. Першу чергу будували на місці, де стояли чагарники. Щоправда, «зеленим» елеватор стали називати не через це, а тому, що тут відмовилися від використання газу.  

Для реалізації проєкту впровадили унікальну для України технологію енергозбереження. Усі потужності підприємства працюють винятково на твердому паливі — пелетах із рослинних матеріалів.

Будівництво другої черги стартувало у лютому поточного року. Розширення дало змогу збільшити потужність елеватора з 24 тисяч тонн одночасного зберігання зерна до 71 тисячі. Зросла і кількість робочих місць – тепер колектив налічує 40 людей).

У Ніжині відкрили другу чергу «зеленого» елеватора. ФОТО

Як зазначив на відкритті голова ОДА В’ячеслав Чаус, до справи активно долучилися кредитори та інвестори з Євросоюзу.

«Проєкт реалізовується за безпосереднього співробітництва з Європейським банком реконструкції і розвитку. Шведські інвестори вклали сюди 230 мільйонів гривень. Унікальний «зелений» Ніжинський елеватор є прикладом газової незалежності та екологічного виробництва», – зауважив очільник області.

У Ніжині відкрили другу чергу «зеленого» елеватора. ФОТО

ТОВ «Баришівська зернова компанія» Grain Alliance обробляє близько 60 тисяч га землі в Київській, Полтавській, Чернігівській та Черкаській областях. Має у структурі 6 елеваторів. Зокрема, на Ніжинському за 2017 – 2020 роки прийняли, опрацювали та відвантажили близько 196 тисяч тонн зерна.

Фото – Чернігівська ОДА

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
03.11.2021

Магазин Автозапчастин м.Ніжин

Залишити відповідь