Місто і регіон

У Ніжині створили Центр підтримки підприємництва

Будівельні матеріали м.Ніжин

На засіданні виконавчого комітету, 23 червня, прийняли рішення «Про створення Центру підтримки підприємництва та затвердження положень».

Центр підтримки підприємництва буде працювати, як діючий консультативно-дорадчий орган  при секторі розвитку підприємництва споживчого ринку та захисту прав споживачів відділу економіки та інвестиційної діяльності виконавчого комітету Ніжинської міської ради. Центр буде виконувати повноваження у сфері розвитку малого та середнього бізнесу. Майбутні підприємці зможуть отримати підтримку для реалізації своїх проектів.

Обов’язки Центру:

1. надавати інформаційну, консультативно-методичну допомогу суб’єктам господарювання, іншим зацікавленим особам в сфері розвитку всіх форм підприємницької діяльності;

2. сприяти реалізації місцевих та регіональних програм, стратегії розвитку Ніжинської територіальної громади, програм і проектів міжнародного співробітництва у сфері розвитку підприємництва;

3. сприяти реалізації, здійснювати супровід інвестиційних підприємницьких проектів на території Ніжинської територіальної громади;

4. та інші дії, які не суперечать вимогам цього Положення та чинному законодавству України.

Центр був створений за кошти бюджетної програми «Підтримка регіональної політики України» в частині реалізації проекту: «Розвиток хаб-системи підтримки підприємництва, інновацій та стартапів в Чернігівській області». Ніжин отримав на реалізацію цього проекту з держбюджету 720 тис. грн. За ці кошти було здійснено ремонт приміщення, придбано обладнання та інвентар для комфортної роботи Центру, придбано техніку.

За кошти Ніжинської ТГ здійснюється співфінансування проекту, тобто оплата заробітної плати працівника Центру і оплата комунальних послуг приміщення Центру.

Як зауважили на виконкомі, Центр підтримки підприємництва буде надавати якісні послуги у комфортних умовах, це буде простір, який згодом стане центром тяжіння для підприємців нашої громади.

Центр ще не працює, адже повномасштабне вторгнення росіян відставило на другий план багато проектів. Наша головна мете зараз — перемога!

uezd.com.ua

Фото uezd.com.ua

Відео Юрія Хоменка

Джерело: uezd.com.ua
2022-06-27 22:12:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин