Місто і регіон

У Ніжині стрімко зростає захворюваність на ГРВІ. На коронавірус лише 5 хворих

Щотижневий звіт КНП «Ніжинський міський ЦПМСД»

Протягом робочого тижня, до закладу звернулось 3590 осіб, з приводу захворювань – 2290, в т.ч. дорослих – 1810, дітей – 480.

Стрімко зростає захворюваність на ГРВІ. За тиждень зареєстровано — 463 пацієнти, з них дітей — 209, дорослих — 254.

Захворюваність на COVID -19 тримається на одному рівні з минулим тижнем. За тиждень зроблено 96 швидких тестів, 5 серед них – позитивні, відібрано 2 ПЛР, обидва — негативні.

Вакцинація – є найбезпечнішим та найефективнішим з відомих людству способів захисту від небезпечних інфекційних хвороб. Вакцинуючись, ви точно знаєте, що на певний термін отримуєте високоефективний засіб захисту від інфекційної хвороби.

На цьому тижні в закладі були наяві дві вакцини для профілактики від COVID-19, а саме Коронавак та Пфайзер.

За минулий тиждень проведено 83 щеплення, 29 – Короновак, 54 – Пфайзер. Більша кількість вакцини використовується на бустерну дозу. Всі бажаючі щепитися, можуть звернутися до свого сімейного лікаря або в амбулаторію №9, яка знаходиться по вул. Успенській 2, кабінет №24. Бустерну дозу(третю) кожен може отримати через 3 – 9 місяців після другої вакцинації.

Також не забуваємо про планову вакцинацію за календарем щеплень і кожні 10 років ревакцинацію АДП-М(дифтерія, правець). Оскільки вакцинація — це створення штучного імунітету до певних інфекційних хвороб і захист від них. За минулий тиждень в кабінеті щеплень зроблено: АКДП (діти) – 47 щеплень, АДП-М (дорослі) – 29 щеплень, поліомієліт – 50, гепатит В – 30, гемофільна інфекція – 37 щеплень, кір, краснуха, паротит – 13 щеплень, туберкулінодіагностика – 30 чоловік.

І пам’ятаємо: профілактувати краще, ніж лікувати.

КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2022-11-27 20:23:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин