Місто і регіон

У Ніжині розпочали монтаж нового вуличного освітлення

Основне призначення вуличного освітлення – це освітлення тротуарів, вулиць міста та магістралей в темний вечірній і нічний час доби. Основні прилади, які застосовуються з цією метою – вуличні ліхтарі. Вони повинні мати великий коефіцієнт розсіювання. Їх розміщують високо над землею для того, щоб розсіяне світло освітлювало якомога більшу територію.

Монтаж нових ліній вуличного освітлення має під собою цілий ряд важливих соціальних аспектів. У темний час доби яскраво освітлені вулиці надають населенню почуття впевненості. З настанням вечора, громадяни можуть продовжувати вести активний спосіб життя і відвідувати місця проведення дозвілля в неробочий час.

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» виграло два тендери на виконання низки послуг по освітленню вулиць Ніжина. Крім ремонту ліхтарів та заміни перегорілих ламп, електрики підприємства монтують повністю нові лінії освітлення на тих вулицях, де досі в темну пору доби стояла суцільна темрява або світило декілька старих ліхтарів.

Працівники дільниці освітлення вулиць міста під керівництвом головного енергетика Віталія Оленченка виконують послуги з ремонту, технічного обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення, електромонтажні послуги та монтування нових ліній освітлення вулиць. І початковим внеском у цьому році в розвиток освітлення всього Ніжина стали перші 5 вулиць, а саме:

  • Мигалівська — замінено 14 старих ліхтарів та встановлено 24 нових ліхтарі, а також 10 траверс та підвішено 100 метрів кабелю живлення;
  • Лисивців — встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 250 метрів кабелю живлення;
  • Воронова — встановлено 5 траверс і 5 ліхтарів;
  • Молодіжна — встановлено 5 траверс, 5 ліхтарів та підвішено 100 метрів кабелю живлення;
  • Василівська — проведено реконструкцію лінії живлення освітлення з заміною 850 метрів звичайного незахищеного проводу на міцний кабель із захистом.

На цих вулицях було встановлено сучасні та енергоефективні світлодіодні ліхтарі ST-30, які пройшли успішну перевірку на вулицях Ніжина часом та складними погодними умовами протягом декількох останніх років. Попередньо перед монтажем освітлення електриками КП «ВУКГ» власноруч виготовляються металічні траверси, що повинні міцно тримати ліхтарі.

Також при монтажних роботах на нових лініях освітлення використовується замість дротів без ізоляції сучасний та надійний ізольований кабель, що повністю унеможливлює випадки виникнення короткого замикання, особливо при сильному вітрі.

КП ВУКГ

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-03-16 17:39:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин