Місто і регіон

У Ніжині прощалися з відданим патріотом України – Олександром Кійковим

15 березня Ніжинська громада попрощалася зі своїм земляком, воїном-захисником, відданим патріотом України – Олександром Васильовичем Кійковим.

Солдат Кійков Олександр Васильович народився 6 січня 1977 року в Ніжині. У 1992 році закінчив місцеву ЗОШ №1, після чого почав навчатися у ПТУ №35.

До подій 24 лютого 2022 року чоловік працював оператором на АЗС, водієм та старшим лаборантом у Ніжинському агроколеджі, але з перших днів повномаштабного ворожого вторгнення став на захист рідного Ніжина. У грудні 2022-го разом з побратимами у складі військової частини А7329 Олександр вирушив на Схід, де у мужній боротьбі давав гідну відсіч російським окупаційним військам.

31 грудня 2022 року під час виконання чергового бойового завдання на Донеччині Кійков Олександр загинув. Попрощалися з героєм-земляком у його рідному місті в Соборі Всіх Святих.

Провести мужнього сина України в останню путь прийшли ніжинці, бойові побратимами, друзі, найближчі та найрідніші люди. Тепер він у Небесному Війську та буде тримати мирне небо. Спочивай з миром, наш Герою! Хай горить свіча пам’яті, хто заради нас з вами пожертвував найдорожчим — життям! Вічна пам’ять…

За матеріалами Ніжинська міська рада і Чернігівський обласний ТЦК та СП

Джерело: uezd.com.ua
2023-03-16 09:24:05

Магазин Автозапчастин м.Ніжин