Місто і регіон

У Ніжині працівники КП «ВУКГ» видаляють аварійні дерева і підрізають гілки

З метою належного догляду за зеленими насадженнями міста, уникнення нещасних випадків для пішоходів комунальним підприємством “Виробниче управління комунального господарства” постійно виконуються роботи з санітарного та формувального підрізання аварійно-небезпечних гілок з дерев, кронування їх або видалення сухих та пошкоджених у Ніжині.

Аварійне дерево – це рослина, що представляє загрозу для життя, здоров’я або майна людей, і згідно із законом має бути ліквідовано в найкоротші терміни.

Також гілки з дерев можуть бути аварійними, а ймовірність падіння їх, зважаючи на зовнішні природні або неприродні фактори, досить велика. До таких гілок можна віднести: старі, сухі, трухлі, що розкололися, а також ті, що повисли на проводах, дахах та інших об’єктах.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Наразі на вулицях Прощенка, Гербеля, Корчагіна, Незалежності а також у парку Шевченка кипить робота з підрізання гілок дерев, які становлять реальну небезпеку як для людей, так і для майна.

По вулиці 3-й Мікрорайон видалено суху та аварійну вербу. Роботи виконує бригада пильщиків та працівників з благоустрою, які ретельно видаляють непотрібну суху, крихку та пошкоджену деревину біля житлових будинків та над тротуарами. Після виконання робіт з підрізання гілок територію навколо ретельно прибирають, а гілки завантажують та вивозять.

Крім бригади пильщиків, залучається спецтехніка підприємства, а саме — автовишка. Комунальне підприємство «ВУКГ» постійно приймає замовлення на видалення дерев та підрізання гілок з них від мешканців та підприємств і установ міста.

За інформацією КП «ВУКГ»

Джерело: uezd.com.ua
2022-09-22 23:54:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин