Місто і регіон

У Ніжині не зменшується кількість повідомлень про домашнє насильство

За інформацією Ніжинського відділу поліції минулого тижня було складено 5 адміністративних матеріалів за вчинення домашнього насилля.

За інформацією Ніжинський міський центр соціальних служб 13 та 16 березня 2023 року мобільна бригада соціально-психологічної допомоги виїхала до 25 сімей, щодо яких надійшли повідомлення про вчинення домашнього насильства або загрози його вчинення.

Під час візитів було надано соціально- психологічну підтримку з питань протидії домашньому насильству, включаючи консультування, надання інформації про законодавство та права постраждалих, організацію доступу до необхідних ресурсів та послуг, планування безпечних дій та інших заходів забезпечення постраждалих осіб від домашнього насильства.

Крім цього, мобільна бригада також здійснила планові профілактичні візити до сімей, де раніше вже були виявлені факти насильства.

Також під час виконання своїх службових обов’язків, було виявлено малолітню дитину, щодо якої батькі ухиляються від виконання обов’язків із виховання про що було повідомлено службу у справах дітей.

Робота з сім’єю буде продовжена для надання соціальних послуг з метою подолання наслідків, що спричинили потрапляння родини у складні життєві обставини.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-03-29 16:39:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин