Місто і регіон

У Ніжині народився хрещенський богатир вагою у майже 5 кг

Фото з мережі

Як інформує Ніжинська міська рада, Водохресний святвечір у міський громаді видався врожайним. Цього дня народився хлопчик, ще й п’ята дитина у родині, виявився справжнім богатирем. Однак, 19 січня першою народилася все ж таки дівчинка. Пізніше ще один хлопчик та дівчинка з’явилися на світ на Водохреща протягом дня.

Всього за тиждень, з 17 по 24 січня, в Ніжинському міському пологовому будинку народилось 16 чарівних немовлят: 8 гарнесеньких дівчаток та 8 чудових хлопчиків.

Найбільша вага у хлопчика з села Чистий Колодязь, який важить 4630 грамів, найменша вага, 3150 грамів, у дівчинки – уродженки села Мала Загорівка.

Богатир тижня народився 20 січня, він друга дитина у родині, пальченя тижня – хрещенська зіронька, дівчинка народилася ранком 19 січня.

Цього тижня переважна більшість роділь народжували першу або другу дитину. У чотирьох жінок це були перші пологи, в одній — п’яті, усі інші матусі народжували другу дитину.

Вже традиційно найбільше у нас народжували жінки з Ніжина, також були породіллі з Ніжинщини, Борзнянщини, Носівщини, Ічнянщини, Прилуччини та міста Чернігів.

«Вітаємо родини з поповненням! Бажаємо вам міцного здоров’я, безмежної радості й мирного життя у квітучій Україні», — резюмують у міській раді.

Час Чернігівський 

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram!

Джерело: uezd.com.ua
2023-01-27 13:04:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин