Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині на вул. Синяківській демонтували безхазяйну споруду

Питання незаконно встановлених споруд у Ніжині є одним з актуальних. Ніжинський міський голова Олександр Кодола неодноразово підкреслював: тимчасові споруди у місті обов’язково впорядкують, адже лад повинен бути у всьому.

На одній з сесій Ніжинської міської ради прийнято рішення про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд, які встановлені без правовстановлюючих документів на землях комунальної власності. Хто не бажає узаконити свої тимчасові споруди, повинні їх демонтувати. Про приватизацію не йдеться взагалі. 

Днями на виконання рішення виконавчого комітету Ніжинської ради було проведено демонтаж тимчасової споруди, яка була розміщена на вул. Синяківська, 59 без відповідних документів.

Директор комунального підприємства «Оренда комунального майна» Оксана Шумейко пояснила журналісту «УН», що це рішення не спонтанне, власника споруди попереджали двічі. На роздуми він мав місяць. Але ніяких спроб змінити ситуацію так і не зробив. Тому було прийнято відповідне рішення.

Можливо, у подальшому дана ділянка буде надана іншому користувачу, адже міський бюджет потрібно поповнювати.

Демонтажем споруди на вул. Синяківській займалися працівники КП «ВУКГ».

«Задля уникнення подібних ситуацій рекомендуємо власникам гаражів, контейнерів та інших тимчасових споруд, у яких відсутні правовстановлюючі документи, спочатку звернутися до нас», — зауважив начальник Муніципальної варти Ніжина Вадим Лаврінець.

Автор: журналіст сайту «УН» Валентина Савчук

Фото надано КП «ВУКГ»

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-28 12:50:04

Магазин Автозапчастин м.Ніжин