Місто і регіон

У Ніжині може з’явитися вулиця імені полковника поліції Олександра Яцика, який загинув 24 лютого

Будівельні матеріали м.Ніжин

Як вже повідомлялося, вчора, 3 серпня, відбулося чергове засідання робочої групи з перейменування вулиць. Заступник Ніжинського міського голови Сергій Смага, під головуванням якого відбулася нарада, повідомив, що до них з клопотанням звернулося керівництво Ніжинського відділу поліції.

Суть клопотання полягає у проханні перейменувати одну з вулиць Ніжина на честь загиблого в ході виконання службових завдань 24 лютого 2022 року працівника Ніжинського районного відділу поліції ГУНП в Чернігівській області полковника поліції Олександра Яцика.

Отримуйте і читайте новини ще оперативніше. Підписуйтесь на наш Telegram

Олександр Анатолійович Яцик народився 12 листопада 1974 року у м. Кременчук Полтавської області.  

З 1994 по 2011 роки проходив службу у слідчих підрозділах УМВС України в Полтавській області та Кременчуцького міського управління УМВС України в Полтавській області.

У 2011—2013 роках очолював Кременчуцький районний відділ України в Полтавській області. В подальшому перебував на посаді начальника Прилуцького відділу поліції ГУНП в Чернігівській області.

В 2019 році О. Яцик проходив службу дільничним офіцером поліції Ніжинського відділу ГУНП в Чернігівській області, а пізніше був призначений на посаду інспектора сектору ювенальної превенції.

Загинув 24 лютого 2022 року внаслідок влучання крилатої ракети по центру керування польотами Ніжинського спеціального авіазагону ДСНС України, охорону якого він здійснював. Похований у Ніжині 2 березня 2022 року.

28 лютого 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, проявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі Олександр Яцик нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Члени робочої групи підтримали дану пропозицію. Остаточне рішення прийматимуть депутати на сесії Ніжинської міської ради.

Автор: журналіст сайту Nizhyn Post Валентина Савчук

Фото з мережі Інтернет  

Джерело: uezd.com.ua
2022-08-04 16:28:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин