Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині чоловік двічі пограбував будинок своїх батьків

Про це йдеться в ухвалі Ніжинського міськрайонного суду. У жовтні чоловік двічі пограбував будинок своїх батьків.

Пише uezd.com.ua.

Чоловік уродженець м. Дрогобич Львівської області, неодружений, раніше не судимий, разом з батьками зараз проживає у Ніжині.

14 жовтня підозрюваний шляхом віджиму пластикового вікна проник до кімнати будинку своїх батьків, до якої не мав вільного доступу. Чоловік викрав викрав ноутбук марки LENOVO, ланцюжок і підвіску із срібла, після чого зник і заподіяв своїм батькам матеріальної шкоди на загальну суму 12 тис. 818 грн.

20 жовтня підозрюваний, шляхом віджиму пластикового вікна, повторно проник до будинку та викрав мультиварку вартістю 925 грн.

29 жовтня підозрюваному було вручено повідомлення про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 185 КК України. Чоловік на виклики до слідчого не з`являвся і 3 грудня був оголошений у розшук.

Награбоване чоловік здав до ломбарду «Свіжа копійка».

Пізніше з’ясувалося, що півтора тижні підозрюваний перебував у Бобровиці на заробітках на будівництві різноробочим, щоб заробити кошти і відшкодувати завдану батькам шкоду. Він був затриманий у Бобровиці на залізничному вокзалі о 13 год 30 хв 14 грудня, коли збирався повертатися до Ніжина.

Суд постановив застосувати до підозрюваного у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч.3 ст.185 КК України, запобіжний захід у вигляді тримання під вартою на строк до 11 лютого 2022 року з визначенням розміру застави у 45 тис 400 грн.

uezd.com.ua

Джерело: uezd.com.ua
2021-12-29 15:38:03

Магазин Автозапчастин м.Ніжин