Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині буде цікаве літо: літня сцена і глядацька зала на газоні

Ніжин поповнюється обновками. Зокрема, у сквері Лисянського встановлено літню сцену. Відомо, що проєкт реалізується за грантової підтримки Програми DOBRE. Цей проєкт був обраний шляхом електронного голосування з-поміж 10 проєктних ідей, сформованих молоддю міста. І ось літня сцена в Ніжині вже встановлена.

«Люди, як зазвичай, кажуть різне. Як завжди, одним подобається, іншим – ні. Але в рамках стратегії розвитку міста, за підтримки проєкту DOBRE, з яким ми тісно співпрацюємо, ми намагаємося побудувати в місті кілька нових локацій. Оця літня сцена є однією з них. Також зараз у нас працює Миколаївський ярмарок, де встановлені ятки на вулиці Гоголівській за підтримки Програми DOBRE.

А новий літній майданчик дасть можливість проводити різні культурні, освітні заходи. Цей сквер має низку молодих насаджень. Ми взагалі плануємо робити там глядацьку залу за прикладом європейських країн, на трав’яних газонах. А артисти або ті, хто проводитиме той чи інший захід, будуть користуватися сучасною літньою сценою. Зараз завершуються роботи з облаштування, бо намагалися її встановити до Нового року, поки не було снігу. І нині також підходить до завершення облаштування цього літнього майданчика», – в коментарі для ЧЕline зазначила Ірина Грозенко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.

Новий простір за призначенням використовуватимуть уже навесні. Будуть проводити відкриті кінопокази, фестивалі вуличної музики, вистави молодіжного театру та різних творчих об’єднань молоді.

Загальний бюджет проєкту – 340 тисяч гривень, співфінансування з міського бюджету – 52 тисячі гривень.

Фото – «Ніжин інвестиційний»

Чeline

Джерело: uezd.com.ua
2022-01-12 13:10:06

Магазин Автозапчастин м.Ніжин