Місто і регіон

У Ніжинському та Бахмацькому районах рятувальники розповіли школярам як “Запобігти. Врятувати. Допомогти.” – ПравдаТУТ Ніжин

18 квітня фахівці Бахмацького та Ніжинського пожежно-рятувальних підрозділів Управління ДСНС України у Чернігівській області провели для школярів пізнавальну акцію “Запобігти. Врятувати. Допомогти.”

Участь взяли співробітники Національної поліції, центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, газового господарства провели для школярів Батуринської школи ім. Григора Орлика  і Ніжинської ЗОШ №14.

Одним з головних завдань заходу є навчання підростаючого покоління основам безпеки життєдіяльності, ознайомлення з роботою екстрених служб, методами надання допомоги постраждалим у критичних ситуаціях.

На початку було практично відпрацьовано дії по евакуації учнів та персоналу у разі виникнення пожежі, а вже на спортивних майданчиках рятувальники довели присутнім правила пожежної та техногенної безпеки, порядок дій при виявленні підозрілих та вибухонебезпечних предметів. Крім того, надзвичайники демонстрували пожежно-рятувальну техніку й спорядження, спецзасоби захисту особового складу під час ліквідації екстрених ситуацій, а всі бажаючі мали змогу загасити умовну пожежу, приміряти бойовий одяг, апарати захисту органів дихання та зору, потримати в руках спецінструмент.

Медичні працівники розповіли основні методи надання першої невідкладної допомоги постраждалим при різного роду травмах, представники газової служби звернули увагу на правила безпечного користування газовими приладами, а співробітники Національної поліції нагадали правила дорожнього руху.

Рятувальники та запрошені фахівці служб взаємодії відповіли школярам та персоналу на запитання, які виникали під час проведення Акції, а також надали тематичні пам’ятки з інструкціями дій у небезпечних ситуаціях.

1.jpg

 

7.jpg
8.jpg

viber image 2019-04-18 , 14.47.49.jpg

viber image 2019-04-18 , 14.48.22.jpg

viber image 2019-04-18 , 14.48.22.jpg

viber image 2019-04-18 , 14.48.49.jpg

viber image 2019-04-18 , 14.51.05.jpg

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

У ДСНС України у Чернігівській області


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua