Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

У «Ніжинському агротехнічному коледжі" вручили дипломи понад 150 фахівцівцям


30 червня у Відокремленому підрозділі Національного університету біоресурсів і природокористування України «Ніжинський агротехнічний коледж» відбулося вручення дипломів випускникам 2020 року. Цьогоріч життя внесло свої корективи в урочистості з нагоди свята.

Першими привітання отримали представники студентського самоврядування – випускники коледжу. 
 
Понад 150 дипломованих фахівців одержали довгоочікувані документи про освіту. Зінченку Віталію, Костенко Ользі, Мельник Ользі, Плаксі Дмитру, Поправці Максиму, Проценко Юлії, Савченко Даніілу, Шостаку Олександру було вручено дипломи з відзнакою.
 
Щиро вітаємо вас, шановні випускники, із завершенням навчання! Сподіваємося, що час, який був проведений в стінах коледжу, назавжди буде закарбований у ваших серцях, а ті знання, що здобули, освітлюватимуть ваш життєвий та професійний шлях, сприяючи пізнанню нових горизонтів, допоможуть досягти задуманих цілей, сприятимуть становленню вас як професіоналів.
 
Щиро бажаємо вам здоров’я, щастя, наснаги, нових творчих звершень, мудрих рішень і дій, високих професійних досягнень та впевненості у своїх силах.

Щасти вам у всьому! У добру путь!

 
natc.org.uaНаталія Шевченко,
заступник директора з виховної роботи

Ніжин, коледж, вручення дипломів

Ніжин, коледж, вручення дипломів

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com