Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Місто і регіон

У ніжинській шаховій школі не було прибиральниці: тепер буде прибирати викладач


У Ніжині на базі школи №15 працює Ніжинська дитячо-юнацька спортивна шахова школа. У ній займається 300 дітей і у примішенні з площею 125 кв. м. (приміщення шахового клубу  площею 125 кв.м., у т.ч. – ігрова зала – 72 кв.м) немає прибиральниці.

Повідомляє mynizhyn.com.


шахова школа, прибиральниця

Це питання розглянули вчора, 23 липня, на засіданні бюджетної комісії. Начальник відділу спорту Павло Глушко сказав, що потрібно вводити у штат шахової школи прибиральницю на пів ставки. Прибиральники у 15 школі не можуть доглядати ще й за шаховою школою, бо у них і без того велике навантаження. 

Згідно з постонавою Головного санітарного лікаря України для того, щоб діти могли займатися у школі, приміщення що 2 години потрібно прибирати. Як зазначив Павло Глушко, до кінця року на утримання даної шахової школи є лише 15 тис. грн. Тобто грошей на заробітну плату прибиральниці немає і тому потрібно виділити додаткові кошти з міського бюджету.

Депутат і член бюджетної комісії Юрій Хоменко запропонував зробити пів ставки викладача і пів ставки прибиральника. Цю пропозицію члени бюджетної комісії підтримали. Останнє слово за депутатами на черговій сесії міської ради, яка відбудеться 29 липня.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com