Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжинській лікарні встановлять сонячну електростанцію

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Ніжинська міська лікарня є найбільш енергозатратним об’єктом у громаді. Щодня вона використовує 110 кВт, а це значні витрати з міського бюджету. Тому було вирішено знайти шляхи вирішення цієї проблеми.
Про це повідомляє Ніжинська міська рада.
“Співпрацюючи з міжнародними партнерами – Німецьким товариством міжнародного співробітництва (Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ)) фахівцям вдалося домовитися про встановлення на території Ніжинської ЦМЛ сонячних панелей.
Це допоможе суттєво зменшити витрати з міського бюджету на Ніжинську міську лікарню, адже потужність СЕС становитиме 55 кВт, а це 50 відсотків загальних витрат.На сьогодні обладнання прямує для укомплектування в Німеччину, наприкінці місяця планується його відвантаження. Не пізніше 1 квітня сонячну електростанцію доставлять до Ніжинської центральної міської лікарні. Подібні приклади – яскравий показник якісної роботи згуртованої команди Ніжинської громади.
Щиро дякуємо нашим міжнародним партнерам за допомогу та підтримку! Працюємо задля перемоги разом!”, – йдеться у повідомленні.
Як повідомляв MYNIZHYN, у хірургічному відділення №2 Ніжинської міської лікарні – нове медичне обладнання. Мова йде про сучасний операційний стіл, УЗД апарат експертного класу та новий і сучасний електрокоагулятор. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-02-17 11:20:01