Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Ніжинській громаді посилюють карантин

У Ніжинській громаді посилюють карантин

З 27 березня у Ніжинській територіальній громаді діятимуть додаткові карантинні обмеження. За інформацією міської ради, вони пов’язані з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

З суботи забороняється:

1.Приймати відвідувачів в закладах розважальної діяльності.

2.Приймати відвідувачів закладів культури і проводити культурні масові заходи, крім роботи автоконцертів, автокінотеатрів, історико-культурних заповідників, суб’єктів господарювання, пов’язаної з виробництвом аудіовізуальних творів, зокрема здійснення кіно- та відеозйомки, за умови обмеження доступу до місця зйомки (знімального майданчика) сторонніх осіб та використання персоналом (крім акторів під час знімального процесу), залученим до виробництва аудіовізуального твору, засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно. Діяльність суб’єктів господарювання, пов’язана з виробництвом аудіовізуальних творів, не є масовим заходом.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сайті міськради опублікували петицію щодо карантинних обмежень і громадського транспорту

3.Приймати у спортивних залах, фітнес-центрах, басейнах, відвідувачів крім спортсменів національних збірних команд України та їх тренерів за умови дотримання відповідних санітарних і протиепідемічних заходів.

4.Проведення всіх масових (розважальних, спортивних, соціальних, рекламних та інших) заходів, крім офіційних спортивних заходів, включених до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України, та матчів командних ігрових видів спорту професійних спортивних клубів без глядачів за умови дотримання учасниками таких заходів відповідних санітарних і протиепідемічних заходів та здійснення обов’язкового щоденного контролю за станом здоров’я учасників, заходів з оцінювання якості освіти.

Відповідне рішення прийняли 26 березня під час засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

26.03.2021
Джерело: ЧЕLINE. Новини Чернігова