Місто і регіон

У Ніжині хочуть ввести ще одну пільгову категорію

У Ніжині хочуть ввести ще одну пільгову категоріюНа засіданні громадської ради, яке відбулося 21 лютого заступником міського голови Ігорем Алєксєєнком була висунута пропозиція, щодо введення в Ніжині ще однієї пільгової категорії – соціальні працівники. Відтак вони зможуть користуватись громадським транспортом маючи 50% пільгу на проїзд.

«Наш Ніжин має особливий статус – місто, де переважають пенсіонери і діти. Хочу донести до відома, що в місті проживає близько 9 000 інвалідів, з них 300 калясочників і 21 000 пенсіонерів. Цими людьми опікуються такі соціальні служби як територіальний центр, Управління праці та соціального захисту населення, служба у справах дітей та Ніжинський міський центр соціальних служб.

Працює в терцентрі близько 60 людей, які надають допомогу людям, котрі не мають змоги самі за собою доглядати. Ці працівники пересуваються по місту громадським транспортом і все це за свій рахунок. Їхня заробітна плата не досягає й трьох тисяч, тому витрати на проїзд для них дуже суттєві. Близько 100 заяв розглядається щомісяця і ці сім’ї мають навідувати соцпрацівники не один раз. Терцентр надає за рік – 50 000 послуг. Тому це прохання є дійсно важливим, аби полегшити життя тим, хто полегшує його незахищеним верствам населення», – зауважив Ігор Алєксєєнко.

Громадською радою було підтримано введення пільгової категорії соціальних працівників, яких у Ніжині 80 чоловіків. Окрім того була пропозиція до цієї категорії додати й патронажних сестер.

Марина Волинець

Джерело: Нежатин

Джерело: Уездные новости
22.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи