Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині відкрили ветеранський простір «Незламні» (Фото)

23 березня у Ніжині відкрився ветеранський простір “Незламні”. Про історію виникнення, кошти для реалізації та призначення даного простору — читайте детальніше у матеріалі.

Про це на своїй сторінці Facebook повідомив міський голова Ніжина Олександр Кодола.

“Це знакова та важлива подія як для нашого міста, так і для всієї області, адже це перший на Чернігівщині ветеран-хаб, що надаватиме комплексну підтримку ветеранам та їх родинам Турбота про ветеранів – це не просто вимога сьогодення, це наш обов’язок та вияв поваги й турботи про наших захисників.

Сьогодні, коли державна політика у ветеранський сфері лише набуває обрисів, я відчуваю гордість за нашу громаду, яка швидко відреагувала на виклики, що постали перед суспільством та продемонструвала чудовий приклад консолідації зусиль донорських організацій, міської влади, громадських організацій, волонтерів, місцевого бізнесу заради створення ветеранського простору. У хабі ветерани та члени їх родин зможуть отримати різноманітні послуги та підтримку, яка допоможе їм у подоланні труднощів та відновленні після служби, зокрема, психологічну та юридичну допомогу, кар’єрні консультації, тут можна займатися спортом та змістовно і цікаво провести дозвілля”, — зазначає мер Ніжина.

Про історію створення

“Минуло менше року з того моменту, як ми зібралися ініціативною групою з Інна Кулинко, Yuliia Kuzmenko, Валерій Гавриленко та Юрій Хоменко з ідеєю створення місця, де ветерани зможуть отримати психологічну та юридичну допомогу та підтримку. Відтоді почався пошук грантових можливостей та місця для розміщення простору для реалізації цієї важливої ініціативи, крім того сесією Ніжинської міської ради було виділено 250 тис грн. у якості співфінансування для оплати комунальних послуг.

Ми щиро вдячні усій команді ЦЕДОС та WESTERN NIS Enterprise Fund за те що повірили у нашу ідею. Грант наданий цими організаціями у розмірі 1 млн грн. став саме тим стартовим капіталом, завдяки якому розпочалася робота над створенням ветеранського простору «Незламні».

Ми виділили необхідне приміщення в центрі міста. Вже у процесі реалізації проєкту стало очевидним, що наш простір – це дійсно центр спільнотворення, оскільки довкола нього консолідувалися зусилля абсолютно різних сил та сфер, об’єднаних спільною метою – створити простір, де ветеранам, нашим захисникам та їх родинам буде по-справжньому комфортно. Це громадські організації, структурні підрозділи та виконавчі органи Ніжинської міської ради, Рада підприємців при Ніжинській міській раді, родина Балакірєвих, волонтери, ветерани та їх родини, родини загиблих Героїв, і, що важливо, наші міста побратими.

Так, міська рада латвійського міста-побратима Прейлі виділила три тисячі євро для меблювання приміщення. Крім того, на прохання про допомогу відгукнулися і фінське місто-побратим Іматра та бельгійський муніципалітет Вахтебеке, допомогу від яких ми очікуємо найближчим часом.

Я дякую усім, хто долучився до створення цього центру та закликаю всіх громадян підтримувати наших ветеранів у їхньому шляху до повноцінного життя після служби.

І, безумовно, слід відзначити і проєктну менеджерку та директорку Благодійної організації «Благодійний фонд «Українська незламна душа», яка стала ідейною натхненницею та рушієм створення ветеранського простору – Інну Кулинко. У свою чергу хочу наголосити, що Ніжинська міська рада продовжить підтримувати ветеранський простір «Незламні» та дбати про його сталість та інституційну спроможність”, — йдеться у повідомленні міського голови.


Фото: Інна Кулинко. Джерело: Олександр Кодола/Facebook

“Реалізація цього проєкту – це не лише важливий крок у напрямку реалізації державної ветеранської політики, це важлива подія у житті нашої громади, яка не словом, а ділом демонструє свою пошану та вдячність нашим незламним захисникам Ми віримо, що ветеранський простір «Незламні» стане місцем, де ветерани знайдуть підтримку, солідарність та нові можливості для розвитку“, — підсумував Олександр Кодола.

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Як повідомляв MYNIZHYN, Ніжинський аграрний ліцей — один із 72 закладів Чернігівщини, де навчатимуть професій для відбудови країни. 

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями:
Telegram
Viber
Facebook
Instagram


Джерело: mynizhyn.com
2024-03-23 15:56:56