Місто і регіон

У Ніжині відкрили центр з підготовки кадрів для сфери громадського харчування


1 вересня у Ніжині відкрито Регіональний навчально-практичний центр з підготовки кадрів для сфери громадського харчування. Створено його на базі Ніжинського професійного аграрного ліцею. 


Це сучасний підрозділ ліцею, де здобувачі професійних кваліфікацій кухаря й кондитера набуватимуть практичних навичок роботи за новітніми виробничими технологіями у сфері громадського харчування.

центр, підготовка, навчання, кухар, кондитер

Центр створений в рамках реалізації заходів, визначених Планом розвитку професійно-технічної освіти Чернігівщини на 2019-2021 роки. Для організації роботи навчального центру придбали спеціалізоване обладнання та техніку, обладнали спеціальні навчальні аудиторії та класи. Для цього ліцей витратив 1,2 млн грн власних надходжень, а також отримав дофінансування з обласного бюджету 168 тис. грн.

Навчально-практичний центр складається з навчальної аудиторії з мультимедійним обладнанням та 2 навчальні приміщення для відпрацювання практичних навичок на сучасному обладнанні.

Зважаючи на популярність кафе, їдалень та закладів харчування, існує потреба у кваліфікованих кадрах – кухарях, кондитерах та бариста. А, отже, випускники закладу не стануть потенційними безробітними і знайдуть собі роботу за фахом.

mynizhyn.com за матеріалами Чернігівської ОДА 


центр, підготовка, навчання, кухар, кондитер

центр, підготовка, навчання, кухар, кондитер

центр, підготовка, навчання, кухар, кондитер

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на нашу сторінку в Facebook

 

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-09-02 15:56:03