Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині відкрилась перша персональна виставки робіт ніжинської майстрині, лялькарки Лесі Терещенко

9 листопада у відділі Художній музей НКМ ім. І. Спаського відбулось відкриття першої персональної виставки робіт ніжинської майстрині, лялькарки Лесі Терещенко.

З теплими та щирими словами привітань на відкриття виставки завітали начальник Управління культури і туризму м. Ніжина Тетяна Федорівна Бассак, т.в.о. директора НКМ ім. І Спаського Тетяна Вікторівна Брязкало, майстриня образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Світлана Старостенко, а також рідні та друзі майстрині.

Особливість виставки «Лялька: від традицій до сучасності» полягає в багатогранності лялькарки та вмінні переплести надбання попередніх поколінь з власним баченням. Ознайомившись з канонічними ляльками, ваш погляд спрямується на унікальні ростові ляльки, які здивують вас своєю образністю та яскравістю.

Запрошуємо всіх бажаючих поринути у світ багатства української культури і традицій та насолодитися авторськими ляльками Лесі Терещенко, що експонуються за адресою: вул. Небесної Сотні, 11.Джерело: Ніжинський краєзнавчий музей ім. Івана Спаського

Хочете отримувати цікаві новини найпершими? Підписуйтесь на наш Telegram

Приєднуйтесь до Телеграм каналу https://t.me/My_Nizhyn та Вайбер

Джерело: mynizhyn.com
2023-11-15 08:55:52