Місто і регіон

У Ніжині відбувся благодійний ярмарок – ПравдаТУТ Ніжин

Сьогодні, 22 квітня, із самісінького ранку на подвір’ї Покровського храму працював благодійний ярмарок “Маєш зайве – принеси, потребуєш – візьми”. Організаторами виступили ГО “Самаритяни Чернігівщини”, настоятель Покровського храму отець Михаїл та благодійна організація “Червоний хрест”.

На розставлених рядком столах, без перебільшення, лежали просто гори одягу та взуття. Ніжинці жертвували свої абсолютно нові й трохи поношені речі, взуття на будь-який смак, дитячі візочки для немовлят, іграшки для дітей, консервацію.

Дехто підвозив свої пожертви автомобілями, хтось намагався бути непоміченим і, поклавши пакет із одягом на стіл, швидко розвертався й йшов із двору храму.

Небайдужих мешканців міста пригощали печивом та гарячим чаєм.

“Сьогоднішній день – Великий Понеділок. Це день, коли згадується цікава Євангельська подія.  По  дорозі  до Єрусалиму Ісус Христос побачив смоківницю й вирішив скуштувати плоди. Не знайшовши на ній плодів, він сказав, щоб вона лишилась безплідною назавжди. Це єдиний момент в Євангеліє, де показується деструктивна дія, коли Господь не благословляє, а проклинає. Ця історія навчає: якими б ми не були благодатними, якщо ми не даємо плоду, Господь не буде нас благословляти. А плід для Бога найкращий – плід Милосердя. І саме сьогодні ми проводимо таку акцію. Думаємо, що цей ярмарок буде традиційним у Ніжині, адже такі акції мають бути по всім українським містам і загалом по Землі. Українці -щедрі люди. Дуже багато відгукнулося», – розповів отець Михаїл.

Настоятель Покровського храму відмітив, що такий ярмарок проводять вперше. Він не очікував, що так багато людей відгукнуться на його прохання й принесуть багато того, що може згодитися іншим. Нарікав лише отець Михаїл, що проведена акція мала невеликий розголос у місті. Сотні поширень у соціальній мережі, оголошення майже на всіх сайтах міста не знайшли мети свого призначення, бо ті, хто дійсно потребує, Інтернетом практично не користуються.

Кожному учаснику ярмарку, який чогось потребував, організатори акції із щирою душею та посмішкою допомагали знайти та підібрати правильно й з розміром одяг та взуття.

Організатори благодійного заходу щиро дякували кожному, хто подарував крихту свого серця та часу для тих, кому це дійсно необхідно.

Наближаються Великодні свята, і нам усім треба бути трохи добрішими та уважнішими один до одного. Не забувайте ділитись із тими, хто має менше за Вас, та долучайтесь до благодійного ярмарку наступного разу.

Переглянути, як все було, Вам допоможуть неперевершені світлини фотокора Ігоря Волосянкіна.

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи


Джерело: nizhyn.pravdatut.ua

Close