Місто і регіон

У Ніжині соцпрацівники піклуються про 510 людей похилого віку


Про це на щотижневій оперативній нараді розповів заступник міського голови Ігор Алєксєєнко


На сьогодні у Ніжині зареєстровано 510 громадян похилого віку, які користуються послугами соціального центру. Цим людям допомагає 47 соціальних працівників. Цетр працює у штатному режимі, зараз установа не потребує додаткової підтримки. Була проблема з особистим захистом працівників – дотримання маскового режиму. Але в центрі вже налагодили пошиття масок і працівники ними забезпечнені.

Раніше ми писали: Як у Ніжині від коронавірусу хочуть убезпечити людей похилого віку

Як наголосив Ігор Алєксєєнко, у Ніжині соцпрацівники в повній мірі виконують свої обов’язки, допомагають людям похилого віку з ліками і першочерговими продуктами харчування.

Перед Пасхою соцпрацівники, крім доставки ліків і продуктів харчування, допомагали літнім людям і з домогосподарством. Це і прибирання в будинку, миття вікон та інше.  Але зараз установа працює у посиленому режимі, тому у соцмережі розмістять оголошення про те, що у зв’язку з великим навантаженням на соцпрацівників, послуги будуть надаватися виключно із забезпечення життєдіяльності людей похилого віку.

Скарг на соцпрацівників ще не надходило.


Вчора Ігор Алєксєєнко у мережі Facebook розмістив звернення до громадян, які знаходяться у меншій зоні ризики, щоб вони звернули увагу на людей похилого віку, які потребують сторонньої допомоги.

Джерело: mynizhyn.com

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Теги
Close