Місто і регіон

У Ніжині презентували нові сміттєвози

итуацію з вивозом сміття у Ніжині неодноразово обговорювали на засіданнях у міській раді. Особливо зверталась увага на те, що старі сміттєвози вже «розвалюються» самі і псують нові євроконтейнери. Графік вивезення відходів також час від часу порушується, і як наслідок, громада скаржиться, а в КП «ВУКГ» пояснюють, що це не людський фактор, а поломки автомобілів.

У Ніжині презентували нові сміттєвози

Вирішувати дану проблему потрібно, і перші кроки до покращень вже робляться. Так 8 лютого біля будівлі міської ради було організовано «парад техніки». Насправді ж – це була презентація Білоруської комунальної техніки «Будшлянманш», яку планує закупити міська рада. Оцінити транспорт зібралось багато представників влади міста, серед яких були як депутати, так і працівники міськвиконкому. Звичайно присутні були і працівники КП «ВУКГ» та УЖКГ та Б.

Представлено було два сміттєвози. Один з них вартує 2 900 000 грн., маючи бак для прийому сміття об’ємом 13 кубів. Другий же мав менший об’єм – 11, 5 кубів і коштує близько 2 390 000 грн.

Та як пояснив керівник КП «ВУКГ» Владислав Корман, для Ніжина був би кращий варіант придбання меншого за розміром автомобіля, адже він більш повороткий. «Вулиці міста не дуже широкі. Навіть ті Камази, які у нас є не можуть проїхати по вулиці спокійно, адже рвуться електропроводи та зачіпаються гілки дерев.  Зважати треба і на маневрування, щоб автомобіль міг легко дістатись до будь-яких контейнерів. Таких автомобілів міськрада планує закупити 5, але останнє слово за депутатами».

Дані сміттєвози можуть підіймати як звичайні контейнери, так і євроконтейнери. Їх наявність може вирішити питання несистемності вивозу сміття, частої поломки автомобілів, економні вони і в використанні пального. Також сміттєвози оснащені GPS-навігаторами, а це дасть можливість відслідковувати їх переміщення по місту в онлайн часі на сайті КП «ВУКГ».

Представник фірми повідомив, що гарантійний термін сміттєвозів 2 роки. Що ж до експлуатаційного терміну, то тут все залежить від того, яка людина буде ним керувати і як саме комунальне підприємство буде відноситись до обслуговування техніки.

У Ніжині презентували нові сміттєвози

У Ніжині презентували нові сміттєвози

У Ніжині презентували нові сміттєвози

У Ніжині презентували нові сміттєвози У Ніжині презентували нові сміттєвози У Ніжині презентували нові сміттєвози

У Ніжині презентували нові сміттєвози

Джерело: nezhatin.com.ua

Джерело: Уездные новости
08.02.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи