Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Новини Чернігова

У Ніжині помер чоловік, який вчинив спробу самоспалення

У Ніжині помер чоловік, який вчинив спробу самоспалення

27-річний чоловік, який через сімейні негаразди намагався спалити себе минулої суботи, 27 березня, на вулиці Попудренка у Ніжині, помер у ніч на 30 березня. 

Про це кореспонденту Високого Валу повідомив генеральний директор КНП «Ніжинська центральна міська лікарня імені Миколи Галицького», лікар-травматолог Олександр Костирко. За його словами, постраждалий потрапив до реанімації у важкому стані. Термічними опіками різної глибини було вражено 60% шкіри, обличчя, поперек, грудна клітина, верхні та нижні кінцівки. Такими були наслідки спроби самоспалення. Чоловік просто облив себе розчинником (вайт-спіритом) і підпалив.

«Пацієнт не міг нічого сказати, щось пояснити. Верхні дихальні шляхи були обпечені, чорні від сажі. Лікарі намагалися його врятувати. Зняли больовий синдром, ввели у медикаментозний сон. Але опіки були вкрай тяжкі. Організм не витримав», – з болем у голосі зазначив Костирко.

Поки тривала боротьба за життя потерпілого, до лікарні навідувалися родичі, навіть колишня дружина. Однак про те, які саме сімейні негаразди спричинили спробу самогубства, вони лікарям не сказали…

Фото — ілюстративне.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
31.03.2021