Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Місто і регіон

У Ніжині поліція шукає свідків ДТП, у якій постаждала 71-річна жінка


Слідчим відділенням Ніжинського відділу поліції  розслідуються обставини дорожньо-транспортної пригоди, що сталася 28 листопада по вул. Шевченка м. Ніжина.


Повідомляє Ніжин Поліція.

Близько 16:50 водій автомобіля «Mitsubishi Carisma», який рухався у напрямку залізничного вокзалу міста, неподалік ринку «Афганець» скоїв наїзд на жінку пішохода, яка переходила дорогу. В результаті 71 – річна потерпіла отримала тяжкі переломи та наразі проходить лікування.

Для встановлення важливих деталей дорожньо-транспортної пригоди: швидкість руху автомобіля, визначення точного місця, де пішохід перетинала проїжджу частину, факт застосування водієм гальмування і т.д., а значить і об’єктивного досудового слідства у даному кримінальному провадженні – поліції не вистачає показань свідків/очевидців події.

Просимо всіх, хто 28 листопада перебував неподалік місця скоєння ДТП по вул. Шевченка м. Ніжина та бачив як все сталося – негайно повідомити про це слідчого за номером телефону 📞068-194-94-42 (Микола Чабала), або на номер «102», чи безпосередньо звернувшись до Ніжинського відділу поліції.

Не залишайтеся осторонь! Важлива кожна деталь!

Читайте останні новини України та світу на каналі  в Telegram

Джерело: mynizhyn.com
2020-12-02 18:10:03