Місто і регіон

У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж 

Встановлення різдвяного вертепу вже стало традицією для Ніжина. Започатковано її в 2011 році Юрієм Муквичем. Перше відкриття відбулось на Різдво 7 січня й супроводжувалось театралізованими колядками. Згодом через погодні умови дійство перенесли до Будинку культури, проте сама шопка була втрачена. У 2016 році, за ініціативи Молитовного майдану Ніжина, традицію відкриття Різдвяного вертепу біля центральної ялинки відновили.

Про це написали на сайті Правда Тут.

Сьогодні різдвяний вертеп освятив отець Михаїл Якубів. Пастор Володимир Леонтьєв подарував присутнім діткам Біблії.

Усіх присутніх отець Михаїл закликав не забувати традицію колядування та, користуючись нагодою, запросив завітати з колядкою і до нього додому. Він живе на території Покровського храму, настоятелем якого він і є.

Незважаючи на те, що відтепер українці святкують різдво 25 грудня та 7 січня,  пастор протестантської церкви Володимир Леонтьєв зауважив: “Не так важливо, якого числа  ви святкуєте різдво – 25 чи 7. Головне, що ви його святкуєте, чим шануєте Христа”.

Шопку до різдвяного вертепу було зроблено силами депутата міської ради Володимира Башинського,  який, на жаль, нещодавно раптово помер.

У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж У Ніжині освятили різдвяний вертеп: фоторепортаж 

Джерело: Уездные новости
05.01.2018

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Залишити відповідь

Войти с помощью: 
Close