Місто і регіон

У Ніжині оголосили конкурс з перевезення пасажирів на маршрутах № 3,9,11,12 і 13

25 січня відбулося засідання робочої групи щодо вивчення проблемних питань та розробки Правил користування міським пасажирським автомобільним транспортом під головуванням першого заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорія Олійника.

Раніше ми писали: Затвердили нові умови конкурсу для перевізників: що має змінитись

Під час засідання присутні заслухали інформацію, яку надав представник Чернігівського національного технологічного інституту Артем Тарасенко щодо пасажирських перевезень у місті Чернігові, де запущена автоматизована система електронних квитків в тролейбусах. З початку року вже перейшло 30 % містян на електронні квитки. Міська влада планує, що до кінця року перейде половина населення міста. Вже продано 11 тисяч карток, які дійсні протягом трьох років.

У ході наради порушувалось питання щодо нового конкурсу на перевезення по маршрутах № 3,9 та №11, 12, 13, для оголошення якого необхідно затвердити умови та додаткові вимоги до перевізників, які будуть максимально враховані – це, насамперед, якість, комфорт, безпека, відкритість та доступність.

На сайті Ніжинської міської ради вже виставлено оголошення про прийом документів на конкурс:

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності!


Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування.


Основні характеристики об’єкта конкурсу:

1. Маршрут № 39 «Заводська» – вул. Космонавтів»


На маршруті № 39 забезпечується робота 22 автобусів з 19 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.


2. Сукупність маршрутів: № 11 «Вул. Колгоспна – залізничний вокзал»; № 12 «Вул. Колгоспна – підстанція»; № 13 «Вул. Кунашівська – залізничний вокзал».


На маршрутах № 11, 12, 13 забезпечується робота 6 автобусів з 15 і більше місць для сидіння.


Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі – до 11.00 години 15 лютого 2019 року.


Для отримання інформації про умови конкурсу, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово – комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62.


За матеріалами Ніжинської міської ради

Читайте новини на нашій Facebook-сторінці  та приєднуйтесь до нашої  Facebook-групи

Джерело: mynizhyn.com

Close