Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин Автозапчастини магазин AvtoBot м.Ніжин
Новини Чернігова

У Ніжині на сесію та виконком винесуть питання карантинних обмежень

У Ніжині на сесію та виконком винесуть питання карантинних обмежень

15 вересня у Ніжинській міській раді на нараді обговорили питання можливої зміни карантинних обмежень у «червоній» зоні.

Про це повідомляє відділ інформаційно-аналітичної роботи та комунікацій з громадськістю Ніжинської міської ради.

На найближчі засідання виконавчого комітету та пленарне засідання сесії міської ради готуються листи-звернення до Кабінету Міністрів України щодо перегляду умов перебування в «червоній» зоні, а саме обмежень, які вплинули на роботу суб’єктів господарювання.

Також, під час наради було наголошено на необхідності чіткої політики контролю за виконанням карантинних обмежень.

На нараді обговорили алгоритм дій щодо контролю над дотриманням карантинних обмежень містянами, а саме посилення патрулювання представників поліції, здійснення комісійних перевірок робочою групою разом з представниками Ніжинського міськрайонного управління Головного управління Держпродспоживслужби тощо.

«Нам разом потрібно контролювати виконання даних заходів, вживати до порушників дієві заходи щодо припинення порушень. Якщо в місті кількість захворювань на COVID-19 не піде на спад, то Ніжин затримається в «червоній» зоні ще надовго», – зауважив заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Григорій Олійник.

Джерело ВИСОКИЙ ВАЛ
16.09.2020