Україна і світ

У Німеччині заявили, що Україна скоро отримає САУ PzH 2000 і заперечили замалу підтримку

Будівельні матеріали м.Ніжин

Віцеканцлер Німеччини, міністр економіки та захисту клімату Роберт Габек заперечив інформацію, що його країна дуже стримано допомагає Україні. Про це він сказав в інтерв’ю виданню Welt am Sonntag, повідомляє DW.

 — Поки ми говоримо, прямо зараз українських солдатів навчають користуватися (німецькими гаубицями, – Ред.) Panzerhaubitze 2000, – зауважив Габек.

Він додав, що незабаром ці 155-міліметрові самохідні гармати-гаубиці будуть доставлені до України.

— Тому в жодному разі не можна сказати, що Німеччина не постачає (в Україну, — Ред.) нічого або постачає надто мало, — сказав німецький віцеканцлер.

Також Габек сказав, що ФРН не може виконати всіх побажань України. На його думку, докір про те, що Німеччина робить для України занадто мало, є водночас “хибним і зрозумілим”.

— Хибним, бо це є неправдою. І зрозумілим, бо ми, як найбільша економіка в ЄС, є країною, від якої справедливо багато очікують, і тому що Німеччина у минулі роки мала занадто некритичні відносини з російським урядом, – пояснив Габек, нагадавши, що, попри анексію Криму Росією, ФРН будувала газопровід Північний потік-2.

Напередодні видання Welt писало, що німецький уряд звів до мінімуму військову підтримку України. Йдеться про останні кілька тижнів. З 30 березня по 26 травня Україні передали лише дві партії зброї.

Зазначалося, що в середині травня німці поставили 3 тис. протитанкових мін і ще 1,6 тис. спеціалізованих протитанкових мін спрямованої дії.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-05-29 16:12:35

Магазин Автозапчастин м.Ніжин