Україна і світ

У Німеччині вважають скорочення Росією поставок газу “політичним рішенням”

Будівельні матеріали м.Ніжин

Міністр економіки Німеччини Роберт Хабек заявив, що скорочення поставок газу Газпромом газопроводом Північний потік-1 є “політичним рішенням РФ”, а не через технічні проблеми, як стверджує російський енергетичний гігант.

У вівторок, 14 червня, Газпром заявив, що скорочує добовий потік природного газу через Північний потік-1 на 40%, посилаючись на затримку повернення відремонтованих компресорних установок німецькою компанією Siemens.

На запитання під час пресконференції, чи вважає він правдивим пояснення Газпрому, Хабек сказав:

— У мене склалося враження, що те, що сталося вчора, є політичним рішенням, а не рішенням, яке може бути виправдано з технічної точки зору.

Політик додав, що ремонтні роботи на газопроводі, які мали б “відповідний” вплив на постачання, не повинні були проводитися Siemens до осені, і в будь-якому випадку не вплинуть на 40% поставок.

Уряд Німеччини наполягає на тому, що через скорочення поставок Газпромом не виникне дефіциту поставок, хоча експерти попереджають, що обмежений потік може вплинути на план країни щодо заповнення своїх резервуарів на зиму.

14 червня Газпром заявив, що постачання газу через Північний потік можуть бути забезпечені обсягом до 100 млн куб. м на добу (при плановому обсязі 167 млн куб. м на добу).

Джерело ФАКТИ. ICTV
2022-06-15 21:57:24

Магазин Автозапчастин м.Ніжин