Будівельні матеріали м.Ніжин Будівельні матеріали м.Ніжин
Україна і світ

У Німеччині вперше скасували матч через расизм на трибунах

У Німеччині скасували матч 20-го туру третьої ліги країни між Дуйсбургом та Оснабрюком. Це сталося після того, як на адресу гравця команди гостей Аарона Опуку почали лунати расистські вигуки.

Футболісти встигли провести на полі 33 хвилини, після чого головний арбітр матчу Ніколас Вінтер зупинив гру. У Twitter-акаунті клубу повідомлялося, що з трибун лунали расистські вислови на адресу форварда Оснабрюка Аарона Опоку.

Гравці обох команд повернулися до роздягалень, а фанати обох команд разом вигукували: Нацисти геть!

Згодом по гучномовцю оголосили, що “так званий уболівальник” ідентифікований і буде вилучений з MSV-Arena, а команди та офіційні особи матчу обговорюють питання про відновлення гри. Проте через 15 хвилин обидві сторони підтвердили, що гру скасовано.

— Гра закінчена після того, як Оснабрюк більше не може грати. Ми це цілком розуміємо. Гіркий день для футболу, — написав у соціальній мережі Дуйсбург.

Офіційний акаунт Оснабрюка написав у Twitter: Гру зупинено. Опоку став жертвою образи на расовому підґрунті. Незрозуміло. Аароне, ми разом з тобою!

Це вперше у Німеччині матч скасували через расизм. Нова дата матчу поки що невідома. Але перервану гру відвідали 6,5 тис. осіб. Дуйсбург залишається на 18-му місці в таблиці та в зоні вильоту у таблиці третьої ліги, а Оснабрюк на дев’ятому місці.

Джерело ФАКТИ. ICTV
2021-12-20 18:31:27

Магазин Автозапчастин м.Ніжин