Україна і світ

У Німеччині на коронавірус захворіли понад 41 тис. людей

У Берліні на коронавірус хворі 1 428 людей, двоє померлиУ Німеччині кількість хворих на коронавірус зросла до 41 тис. 343 людей, з яких 219 померли. Про це в ефірі “112 Україна” заявила голова німецько-українського культурного об’єднання “Український світ” Ольга Рааб.

У Берліні зафіксували 1 428 випадків захворювань на коронавірус, з них лише дві людини померли.

Німці до карантину відносяться свідомо та намагаються дотримуватись правил.

“Всім відома німецька медицина, німецькі лікарі, в лікарнях повністю все обладнання, відносяться до цієї проблеми досить серйозно, тому дивитеся, яка кількість смертності, на щастя, в цій ситуації не така страшна, як в інших країнах. Перший тиждень карантину відносилися так собі ,не дуже, тому кількість інфікованих зростала, особливо в центрі. Люди збиралися в центрі, гуляли містом. А вже коли промова Меркель 22 ми всі очікували, що це будуть ще якісь посилення умов карантину, можливо, взагалі не виходити із дому. Але так як Меркель розраховує на свідомість громадян своїх, таких загострень особливих не було”, – сказала Ольга Рааб.

Вона додала, що майже всі носять із собою антисептики, вологі серветки або інші засоби. У Німеччині метро не закривали, автобуси їздять напівпорожні. Люди, які перебувають вдома на карантині, можуть вийти на вулицю. 

“В місті це контролюється, контролюється поліцією, і ти мусиш пояснити, чому ти у місті, що ти тут робиш, куди ти йдеш. Тому в магазин по одній особі дозволяється, в магазин, в аптеку. Ну, звичайно, людям потрібно, комусь ліки, комусь продукти. Все інше – все закрито, школи, садочки – все закрито, і ми намагаємося отак перечекати оце все”, – сказала Ольга Рааб.

Нагадаємо, станом на ранок четверга, 26 березня, в Україні офіційно підтверджено 156 випадків зараження коронавірусом. З усіх випадків п’ять є летальними, одна людина вилікувалась.

Джерело: www.112.ua

Категорії новин: Новини України та світу Новини Чернігова Новини Ніжина
Теги
Facebook
Close